(Komunikat)Zapisy "Majówka" od 01-04 maja 2014

admin, 2014-04-30 21:32:11

Drukuj Wydrukowana kopia nie podlega aktualizacji

Zapraszamy na wyjazd w Beskid Żywiecki - Pasmo Wielkiej Raczy przy granicy polsko słowackiej oraz do Beskidu Śląskiego z noclegami w miejscowości Zwardoń.

Komunikat z 26.04.2014

1) Wyjazd autokarem i busem z Rzeszowa 01 maja o godz. 6.00 z parkingu Podpromie (górny parking). Z Łańcuta godzinę wyjazdu ustala A.Kulka.

2) Miejsca w busie lub autokarze zajmujemy zgodnie z listami przygotowanymi przez organizatora. Prosimy nie zmieniać wyznaczonych miejsc. Bus i autokar będą zatrzymywać się w trasie w tych samych lokalizacjach.

3) W dniu przyjazdu bezpośrednio z trasy idziemy na około 4 godzinną wycieczkę, ubrać się od razu na trasę:

opcjonalnie proponujemy krótszy 2-3 godzinny szlak żółty z Kamesznicy przez Karolówkę(931m.n.p.m.) - potem niebieski z Karolówki do wsi Koniaków(Kliszówka)

Pozostałe dni w załączeniu: Pobierz z tego miejsca plan imprezy

4) Miejsca w pokojach 2-3-4-5 osobowych.

Prosimy zapoznać się z resztą informacji poniżej!

Zdjęcie: Jeleń widziany na Hali Boraczej w Beskidzie Żywieckim w 2014 roku

1) Termin: 01-04 maj 2014

1a)Wyjazd 01.05.2014(czwartek) autokarem z Górnego Parkingu Podpromie w Rzeszowie o godz. 6.00 rano

1b) W dniu wyjazdu ubieramy się na szlak górski ( 2-3 godzinne przejście)

2) Koszt: około 175zł (koszt bez wyżywienia obejmuje: 3xnoclegi, przejazd autokarem, koszty organizacji i kierowcy), koszt może ulec niewielkiej zmianie

2a) Dofinansowanie z ZFŚS pracowników z WSK i ich dzieci, emerytów z WSK (członków w 2013/2014 roku) w wysokości 25zł/os. Koszt: około 150zł.

2b) Wymagana zaliczka do 10.04.2014 w wysokości 50 zł płatna w biurze lub na konto bankowe.

Wpłata Tytułem: "Majówka"
Nr konta bankowego 73 ---- ---- ---- ---- ---- 5294
mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa
Numer konta jest inny niż w zakładce kontakt:tutaj zweryfikuj konto

W razie rezygnacji uczestnika później niż 14 dni przed wyjazdem zaliczka może być nie zwrócona - uczestnik wpłacając zaliczkę akceptuje niniejszy warunek.

3) Wyżywienie do decyzji uczestnika: obiad 15zł, śniadanie 10zł - zamówienia zbierzemy w autokarze w dniu wyjazdu

4) Zapisy przyjmuje: Bogusława - 178541380 lub 884824880
Dawid - 723 660 216

5) Plan imprezy - zarys, szczegóły powyżej w komunikacie:

Wycieczka nr 1. Szlakiem czerwonym ze Zwardoń - Magura(1073m.n.p.m.) - Wielka Racza(1236m.n.p.m., schr.) - Przegibek(990m.n.p.m.) - czarnym do Schronisko na Przegibku - zielonym ze schroniska do Rycerka Kolonia (Czas przejścia 7-8 godzin)

Wycieczka nr 2 Rycerka - Schronisko na Przegibku - Rycerzowa Wielka(Bacówka) - Rycerzowa Mała - Sobolówka(Rajcza lub Ujsoły)(Czas przejścia 7-8 godzin)

Wycieczka nr 3 Szlak czarny z Fajkówki na Wierch Wisełka - potem szlakiem niebiesko-zielono-czerwonym wejście na Baranią Górę(1220 m.n.p.m.) - potem z Baraniej Góry szlakiem niebiesko-zielono-czerwonym zejście do schroniska PTTK Przysłop - potem szlakiem niebieskim przez Karolówkę - Gańczorkę(909m.n.p.m.) - zejście do wsi Koniaków(Kliszówka)(Czas przejścia ok 4 godzin)

Wycieczka nr 4 Zwardoń - Sól (Czas przejścia około 3 godzin)

6) Liczba miejsc ograniczona do 45-47, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki

7 ) Członkowie PTTK z opłaconą składką za 2014 są ubezpieczeni od NNW automatycznie ( Czytaj) ), pozostałe osoby kupują NNW we własnym zakresie.

8 ) Uwaga! Jest to turystyczny wyjazd górski indywidualnych osób. Każdy uczestniczy w imprezie na własną odpowiedzialność. Uczestnik we własnym interesie powinien zabrać dobre buty trekkingowe, apteczkę osobistą, ciepłą odzież przeciwdeszczową, stuptuty, nakrycie głowy, rękawiczki, kije trekkingowe, naładowaną komórkę, mapę Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.