Komunikat! Zapisy! Plecaki 9-11 listopad 2018

admin, 2018-11-06 08:00:05

Zapraszamy na wyjazd "Z Plecakiem" na zakończenie sezonu, który odbędzie się w Paśmie Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim. Przed zapisem prosimy zapoznać się z ogłoszeniem.

-------------------------Komunikat z dnia 06.11.2018-------------------------------

Dzień I 9 listopada, piątek

Zbiórka o godz. 5.20 na peronie odjazdu na PKP w Rzeszowie

Wyjazd Rzeszów 5.30 - przyjazd Tarnów 6.36,
Wyjazd Tarnów 6.48 - przyjazd Rytro 8.54.

W dniu przyjazdu przejście czerwonym szlakiem przez Cyrlę na Halę Łabowską. Czas przejścia 4.45h - 13km.

Dzień II 10 listopada, sobota

Przejście na Wierchomlę 2.45h-9km lub na Jaworzynę Krynicką 3h-10.5km.

Dzień III 11 listopada, niedziela

Przejście z Hala łabowska - Piwniczna Zdrój szlak niebieski 3h-10km lub szlak żółty 3.30-12km.

Wyjazd pociągiem linii TLK z Piwniczna Zdrój o godz. 15.41- Tarnów godz. 17.48
Wyjazd z Tarnowa o godz. 19.45 przyjazd do Rzeszowa o godz. 20.57

Uwaga! Zabrać małe plecaki do przejścia w sobotę, sprawne latarki, naładowane komórki, mapy Beskidu Sądeckiego (Pasmo Jaworzyny), legitymacje PKP, śpiwory kto nie bierze pościeli, ciepłą odzież, dobre buty trekkingowe, czapki, rękawiczki.

--------------------------------Koniec komunikatu-------------------------------------------

1) TERMIN IMPREZY: od 09(pt) do 11(nie) listopada 2018

2) PLAN WYJAZDU

Wyjazd pociągiem PKP ok. godz. 5.30 9 listopada (piątek) z dworca głównego w Rzeszowie

Powrót 11 listopada około 21.30

Dokładniejsze godziny wyjazdu i powrotu oraz przebieg podamy podamy bliżej terminu wyjazdu.

Wycieczki odbywać będą się w Beskidzie Sądeckim.

Zakwaterowanie 2 x w schronisku na Hali Łabowskiej

3) KOSZT IMPREZY (2 x noclegi, przejazdy PKP, ew. autobus, koszty organizatora)
- Członkowie PTTK z ważnymi legitymacjami : około 130 zł
- Brak Śpiwora = dopłata 20 zł
- Brak Legitymacji PTTK = dopłata 15 zł

4) WYŻYWIENIE we własnym zakresie lub wedle menu schroniska, organizator nie organizuje wyżywienia

5) UBEZPIECZENIE NNW jest obowiązkowe.
Członkowie PTTK z opłaconą składką ubezpieczeni są automatycznie, pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie

6) BILETY na przejazdy kupuje organizator tylko dla osób, które opłaciły zaliczki.

7) ZAPISY do 25.10.2018 zgłaszać wyłącznie poprzez telefon na tel. 607 464 432 Witek lub w razie braku kontaktu tel. 884824880 - Bogusia

Uwaga! Przy zapisie zgłosić kto chce pościel lub bierze śpiwór

8 ) ZALICZKA 80 zł płatna na konto lub w biurze Oddziału nie później niż do 25 października po uzyskaniu potwierdzenia o zapisie od organizatora

Wpłata Tytułem: "Plecaki 2018 za imię i nazwisko"

Nr konta bankowego 16 1050 ---- ---- ---- ---- 8691
ING Bank Śląski S.A. ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice
Numer konta do wpłaty: : tutaj zweryfikuj konto do wpłaty W razie rezygnacji uczestnika po 25.10.2018 zaliczka może być nie zwrócona - uczestnik wpłacając zaliczkę akceptuje ten warunek.

Uwaga! Brak wpłaconej w terminie zaliczki powoduje wykreślenie uczestnika z listy bez powiadomienia, chyba że uczestnik uzgadniał z organizatorem inny termin wpłaty.

9) Ilość miejsc jest ograniczona,Pierwszeństwo przy zapisach mają członkowie naszego Oddziału i koła przy Koelner w Łańcucie, następnie w razie wolnych miejsc członkowie PTTK i inne osoby spoza PTTK.

10 ) CHARAKTER WYCIECZKI: Jest to wyjazd turystyczny - górski, chodzimy z pełnym rynsztunkiem, śpimy w schroniskach górskich. Prosimy zabrać latarki, buty trekkingowe, ciepłą odzież, odzież przeciwdeszczową, pelerynę, steptuty, nakrycie głowy, kije trekkingowe, komórki, mapę Beskidu Sądeckiego, pasmo Jaworzyny