Jak zostać członkiem PTTK w 2023 roku

admin, 2023-03-09 00:00:01

Krótka instrukcja jak zapisać się do PTTK:

1) Zapraszamy Cię do naszego biura PTTK przy P&W Rzeszów S.A. w dowolną roboczą środę w godzinach od 15.15-16.00.

Biuro znajduje się przy dolnej bramie P&W Rzeszów, ul. Hetmańska 120, pok. 107 w pomieszczeniach organizacji społecznych - patrz zakładka "Kontakt".

Uprzednio, jeżeli nie możesz przyjść zadzwoń we wskazanych wyżej godzinach pod tel. 6980 (wewnętrzny P&W Rzeszów) lub spoza P&W Rzeszów tel. 17 854 6980 lub napisz e-maila oddzial@wskrzeszow.pttk.pl

2) Weź ze sobą 1 zdjęcie o bokach około 30 mm na 40mm (format legitymacyjny)

3) Uzupełnij 1 egzemplarz deklaracji załączonej pod tym linkiem TUTAJ. Deklarację otrzymasz i wypełnisz również na miejscu w naszym biurze.

4) Zapoznaj się ze statutem Oddziału PTTK i statutem PTTK w sekcji
Statut Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz z Kartą praw i obowiązków członka PTTK

5) Zapoznaj się z klauzulą informacyjną PTTK dotyczącą polityki RODO TUTAJ

6) Na miejscu w biurze otrzymasz i uzupełnisz formularz dotyczący wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych, które nam przekażesz a które są niezbędne by zostać członkiem PTTK ( TUTAJ )

7) Opłać w biurze Oddziału składkę w 2023, która wynosi
- 75 zł(normalny) lub 51zł (ulgowy)
- wpłać jednorazowe wpisowe 21 zł jeśli opłacasz składkę normalną, a jeśli ulgową to i 12 zł
- wpłać 9 zł jako koszt legitymacji.

Więcej na temat składek znajdziesz TUTAJ

To wszystko - do zobaczenia w biurze i na szlaku!

UWAGA! Jeżeli z jakiegoś powodu rezygnujesz z członkostwa w naszym Oddziale PTTK lub przenosisz się do innego biura PTTK to poinformuj nas o tym telefonicznie, mailem lub osobiście.
Brak informacji o w/w fakcie powoduje, że ponosimy koszt zakupu znaczka dla danej osoby w roku w którym osoba wystąpiła.

=====================================================