Dział aktualności

Zapisy! Informacja! "Góry Bułgarii" 31 lipiec - 09 sierpnia (10 dni)


admin, 2020-06-22 13:00:00
ZAPISY PO ZMIANIE NA WYJAZD Tatry Wysokie, Słowacja, 25.07 - 01.08.2020 TUTAJPRZENIESIENIE WYJAZDU DO BUŁGARII NA 2021
Informujemy, że wyjazd "Góry Bułgarii" zaplanowany w dniach 31 lipiec - 09 sierpnia zostaje przeniesiony na przyszły rok 2021 na 31 lipiec - 7 lub 8 sierpień.

ZMIANA TERMINU WYJAZDU I LOKALIZACJI
Jednocześnie informujemy, że tegoroczny termin imprezy 31 lipiec - 09 sierpnia ulega zmianie na:
25 lipiec (sobota) - 01 sierpień (sobota)


We wskazanym nowym terminie planuje się wstępnie Tatry Słowackie Zachodnie i Wysokie lub Mała i Wielka Fatra od strony Zachodniej oraz Tatry Niskie

FORMA WYJAZDU W NOWYM TERMINIE
Forma tego wyjazdu (dojazd zorganizowany-prywatny, lokalizacja, zakwaterowanie, koszty) zostanie podana w miarę pozyskania informacji co do otwarcia granic Słowacji oraz warunków wjazdu i wyjazdu z tego kraju oraz warunków pobytu.

W przypadku, jeżeli nie będzie można prowadzić turystyki na Słowacji zorganizowany zostanie we wskazanym terminie wyjazd na terenie kraju.

KOMUNIKOWANIE
Informacje dotyczące tego wyjazdu przekazywane będą sukcesywnie w tym komunikacie i e-mail.

PRZYCZYNY WYNIKŁEJ ZMIANY
Przepraszamy za zmianę terminu. Ze względu na to, że działamy przy PWR, dlatego dostosowujemy się do kalendarza Zakładu, który wprowadza nieplanowany wakacyjny przestój w II połowie lipca co bezpośrednio wymusza urlopy pracowników i jest konsekwencją wynikłą z epidemii COVID-19 na Świecie.Kliknij tutaj aby obejrzeć wszystkie aktualności. Kliknij tutaj aby obejrzeć wszystkie relacje.