W PTTK

Nowa nazwa - PTTK Oddział przy Pratt&Whitney Rzeszów S.A.

admin, 2017-03-28 22:15:32

UCHWAŁA NR 6/20017
POLSKIEGO TOWARZYSTWA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO ODDZIAŁ PRZY WSK ”PZL-RZESZÓW” S.A. NA ZJAZD ODDZIAŁU
Z DNIA 15.03.2017 ROKU

DOTYCZĄCY ZMIANY NAZWY ODDZIAŁU

Zjazd Oddziału dokonuje zmiany nazwy Oddziału z:

POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE ODDZIAŁ PRZY WSK ”PZL-RZESZÓW” S.A.

na:

POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE ODDZIAŁ PRZY PRATT&WHITNEY RZESZÓW S.A.

Uzasadnienie: Zmiana nazwy podyktowana jest zmianą nazwy firmy przy której działa nasze stowarzyszenie. Dotychczasowa jej nazwa już historyczna WSK „PZL-Rzeszów” S.A. została zmieniona 01.07.2015 roku na Pratt&Whitney Rzeszów S.A..
W celu podtrzymania tradycji i związku naszego stowarzyszenia z firmą Pratt&Whitney Rzeszów S.A.. Zjazd wnioskuje o zmianę nazwy.
Związek naszego Oddziału z PWR jest kontynuowany od połowy lat 50 XX w.

Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie aktualno¶ci. Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie relacje.