W PTTK

Informacja na temat składki członkowskiej PTTK na rok 2019 oraz wpisowego do PTTK i opłaty za legitymacje PTTK w roku 2019

admin, 2019-01-22 21:49:26

Zgodnie z Uchwałą nr 79/XIX/2018 Zarządu Głównego PTTK z 8.09 2018 roku
w sprawie wysokości składki członkowskiej PTTK na rok 2019 oraz wpisowego do PTTK i opłaty za legitymacje PTTK w roku 2019 oraz Uchwałą PTTK Oddział przy Pratt&Whitney Rzeszów S.A. wprowadza się w roku 2019 następujące opłaty:

- Normalne: 55 zł ( 30 zł przekazujemy do ZG PTTK w Warszawie)

- Ulgowe: 30 zł (15 zł przekazujemy do ZG PTTK w Warszawie)

- Jednorazowe wpisowe dla nowych członków: 15zł (wpisowe zostaje w całości na cele statutowe Oddziału)

- Koszt legitymacji wynosi: 6zł

Jeżeli komuś skończyły się wszystkie 16 pól w legitymacji do naklejania znaczków to trzeba będzie wyrobić nową legitymację.

Na legitymacji w ostatnim polu jest naklejony znaczek Międzynarodowego Stowarzyszenia Przyjaciół Przyrody (NFI) , ten znaczek można zakleić znaczkiem członkowskim dlatego, że PTTK nie należy już do tej federacji. Dzięki temu zabiegowi można odroczyć o 1 rok konieczność wyrobienia nowej legitymacji.

W innych przypadkach, by uzyskać nową legitymację trzeba dostarczyć 2 zdjęcia legitymacyjne do nas do biura, lub przekazać komuś kto w biurze bywa częściej lub przesłać tradycyjną pocztą na nasz adres w zakładce kontakt. Koszt legitymacji jest w całości kosztem jej zakupu w ZG PTTK w Warszawie i wynosi 6zł, legitymacja ma miejsce na 16 kolejnych znaczków (lat).

========================================================

Odnośniki do stosownych Uchwał ZG PTTK znajdziecie w zakładce "składki 2019"

Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie aktualno¶ci. Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie relacje.